16. 12. Vánoční vycházka a besídka

Sejdeme se v klubovně Orla v sobotu 16. 12. 2017 – vedoucí v 8 hod, děti, které hrají ve scénce v 8.45 hod. a ostatní děti v 10 hod. 

Všichni členové včetně vedoucích přijdou v krojových košilích (kromě těch, kterým jsem je nestačila opatřit) a budou s sebou mít přezůvky, malý dárek pro kamarády a hrneček na čaj. Kromě toho si vezměte svíčku, malou krabičku vánočního pečiva a nějaké jídlo a pití na odpolední vycházku. Kdo doma najde fungující baterku, může ji vzít s sebou také.

Na MHD si vezměte buď sítěnku nebo 1 – 2 lístky na trolejbus podle toho, jestli domů pojedete sami nebo si vás rodiče nevyzvednou osobně. Na odpolední vycházku se ustrojte jako na zimní výpravu a raději trochu více, protože vánočních kilometrů moc neujdeme.  Nezapomeňte pláštěnku, KPZ a náhradní ponožky.

Rodiče s malými dětmi a přátelé oddílu se sejdou s Toníkem na stanici MHD na Novém Hradci Králové v 15.30 hod. Všichni se pak sejdeme u stromečku asi v 16.30-17 hod., předpokládaný návrat do města 17.30 – 18 hod. Po koledách si rodiče budou moci děti rozebrat.

Zdroj