26. - 29. 10. Výprava do Letovic

Sraz bude ve čtvrtek 26. 10. 2017  v 8.20 na hlavním nádraží, vrátíme se v neděli 29.10  v 13.22 hod. vlakem od Pardubic.
                                               
Potřeby na ubytování v DDM: spacák (stačí lehký), karimatku tentokrát nebudeme potřebovat, oblečení na spaní, přezůvky (mohou to být čisté botasky pro případ promočení obuvi na ven), hygienické potřeby, náhradní prádlo, misku na jídlo, lžíci a hrneček na pití.

Jídlo: stravovat se bude každé dítě z vlastních zásob do večera. Kdo si přeje teplou večeři, přinese si nějaké instantní jídlo a my mu ho zalijeme vařící vodou. Dál si každé dítě přinese nějaké sladké pečivo k páteční snídani. Pokud si bude přát, přinese si instantní nápoj - po celý pobyt budeme připravovat čaj pro všechny děti. Potraviny na ostatní pobyt nakoupíme na místě. Dále každý účastník přinese cca 10 dkg salámu a potraviny, které mu přidělíme na schůzce. Pokud by některé dítě mezi schůzkou a výpravou onemocnělo, prosím, oznamte mi to, nebo doručte tyto potraviny na odjezd vlaku.

Další: psací potřeby a papír nebo notýsek, KPZ, náhradní ponožky a tepláky nebo šusťáky, pláštěnku, čepici, lehkou šálu neb šátek, hadrové míčky a kdo najde i funkční baterku. Oblečení podle předpovědi počasí.

Vzhledem k délce pobytu bychom uvítali, kdyby u sebe děti měly kopii průkazu zdravotní pojišťovny.

Balení: prosím, zabalte malý batůžek s vybavením na sobotní výpravu zvlášť a nejlépe navrch velkého, abychom mohli bez dalšího zdržení v DDM pokračovat v programu.

Děti nad 10 let potřebují do vlaku průkazku s fotografií a datem narození zároveň. Pokud ji ještě nemají, nahlásí to vedoucímu na nádraží před zakoupením jízdenek.


JÍZDENKY BUDEME MUSET KUPOVAT S PŘEDSTIHEM A PROSÍME PROTO  O PLÁNOVANÉ OMLUVY DO PÁTKU 20.10. 

SCHŮZKA VE STŘEDU PŘED VÝPRAVOU SE NEKONÁ!
Úterní schůzka se koná v běžný čas.

Zdroj