6. - 8. 5. Výprava do České Třebové

Sraz bude v sobotu 6. 5. 2017  nejpozději v  8.20 (ZMĚNA!) 7.15 na hlavním nádraží, vrátíme se v pondělí  8. 5. v 13.26 hod. vlakem od Pardubic.
                                     
Potřeby na ubytování v DDM: spacák (stačí lehký), karimatku tentokrát nebudeme potřebovat, přezůvky (mohou to být čisté botasky pro případ promočení obuvi na ven), hygienické potřeby a náhradní prádlo, misku na jídlo, lžíci a hrneček na pití.

Jídlo: stravovat se bude každé dítě z vlastních zásob do večera. Kdo si přeje teplou večeři, přinese si nějaké instantní jídlo a my mu ho zalijeme vařící vodou. Dál si každé dítě přinese nějaké sladké pečivo k nedělní snídani. Pokud si bude přát, přinese si instantní nápoj - po celý pobyt budeme připravovat teplý čaj pro všechny děti. Potraviny na ostatní pobyt nakoupíme na místě. Dále každý účastník přinese cca 10 dkg salámu a potraviny, které mu přidělíme na schůzce.

Další: psací potřeby a papír nebo notýsek, KPZ (kdo už ji má), náhradní ponožky a tepláky nebo šusťáky, pláštěnku, čepici, lehkou šálu neb šátek, hadrové míčky a kdo najde i funkční baterku. Oblečení podle předpovědi počasí.

Vzhledem k délce pobytu bychom uvítali, kdyby u sebe děti měly kopii průkazu zdravotní pojišťovny.

Balení: prosím, zabalte malý batůžek s vybavením na sobotní výpravu zvlášť a nejlépe navrch velkého, abychom mohli bez dalšího zdržení v DDM pokračovat v programu.

Děti nad 10 let potřebují do vlaku průkazku s fotografií a datem narození zároveň. Pokud ji ještě nemají, nahlásí to vedoucímu na nádraží před zakoupením jízdenek.

Zdroj