6. - 9. 5. Výprava do Železného Brodu

Sraz bude v pátek  6.5. 2016  v 16.50 na hlavním nádraží, vrátíme se v neděli 9.5. v 15.51 hod. vlakem Chlumce nad Cidlinou.                                                      


Potřeby na ubytování v DDM: spacák (stačí lehký), karimatku tentokrát nebudeme potřebovat, přezůvky (mohou to být čisté botasky pro případ promočení obuvi na ven), hygienické potřeby misku, lžíci a hrneček na pití.

Jídlo: stravovat se bude každé dítě z vlastních zásob do večera. Kdo si přeje teplou večeři, přinese si nějaké instantní jídlo a my mu ho zalijeme vařící vodou. Dál si každé dítě přinese nějaké (sladké) pečivo  k sobotní snídani, balíček jídla na sobotní výpravu. Pokud si bude přát, přinese si instantní nápoj - po celý pobyt budeme připravovat teplý čaj pro všechny děti. Potraviny na sobotní večeři a neděli nakoupíme na místě. Dále každý účastník přinese cca 10 dkg sýra nebo salámu a potraviny, které mu přidělíme na schůzce.

Další: psací potřeby a papír nebo notýsek, KPZ (kdo už ji má), náhradní ponožky a tepláky nebo šusťáky, pláštěnku, čepici, lehkou šálu, 2 igelitové sáčky, 3 hadrové míčky a kdo najde i funkční baterku.

Děti nad 10 let bez průkazky s fotografií a datem narození. Pokud ji ještě nemají, nahlásí to vedoucímu na nádraží před zakoupením jízdenek.

Zdroj