Příspěvky na tábor 2016

I letos tu pro Vás máme přehled, jak získat finanční příspěvek na tábory. Od minulého roku se nám bohužel opět trochu zmenšili možnosti, ale stále tu nějaké jsou:

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna (111) - pouze pokud má školské zařízení uzavřenou smlouvu s VZP - odráží se od smogové situace (v HK žádné takové zařízení není)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna (201) - letos bohužel příspěvky nenabízí
  • Průmyslová zdravotní pojišťovna (205) - příspěvek až 300 Kč, max. jednou za dva roky
  • Oborová zdravotní pojišťovna (207) - možnost získat body na VITAKONTO
  • Zaměstnanecká pojišťovna škoda (209) - letos bohužel příspěvky nenabízí
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (211) - letos bohužel příspěvky nenabízí
  • Revírní bratrská pokladna (213) - letos bohužel příspěvky nenabízí

ODBOROVÉ SVAZY

Některé odborové svazy nabízejí příspěvky na dětské tábory. Obvykle by mělo stačit, aby aspoň jeden rodič byl členem. Pro možnost příspěvků se informujte u svého zástupce.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Někteří zaměstnavatelé jako benefity dávají příspěvky na tábory. O možnosti příspěvku se informujte u Vašeho zaměstnavatele.

PŘÍSPĚVEK ZE SOC. DÁVEK

Sociálně a finančně slabší rodiny mají možnost získat příspěvek na Úřadu práce jako mimořádná okamžitá pomoc. Rozhodnutí na přidělení příspěvku je plně v rukou úředníků, ale v případě schválení stát přispěje částkou rovnající se nákladům na tábor (max. 34 100 Kč - desetinásobek životního minima) 


Pokud jste se rozhodli zažádat o příspěvek na tábor a potřebujete k tomu fakturu, tak se neváhejte obrátit na hlavní vedoucí oddílu a faktura Vám bude vystavena.

Kdyby se možnosti příspěvků nějak změnili, tak Vás o tom budeme informovat!
Zdroj: pixabay.com