Tábor 2018

LETNÍ STANOVÝ TÁBOR v Ronově nad Sázavou
Své tábory pořádáme v pěkném údolí na Vysočině mezi Přibyslaví a Žďárem nad Sázavou na úpatí CHKO Žďárské vrchy.
  
Náš oddíl má třicetiletou tradici v práci s dětmi a pořádání táborů. Naše tábořiště patří Asociaci turistických oddílů mládeže, certifikovaní vedoucí i zkušení rádci pracují všichni dobrovolnicky, a to zaručuje nejen výborný program pro děti, ale i velmi přijatelný poplatek pro jejich rodiče.
Cena 3000, – Kč zahrnuje dopravu na tábor, celodenní stravování, pitný režim, výchovný a motivační program, výlety do okolí, keramický a sportovní materiál, motivační akci v okolí LITOVLE 5. – 8. 5. 2018 (účast dobrovolná).
Děti čekají dny plné zábavy, her a dobrodružství. Poznají nové kamarády, zahrají spoustu her, vyzkouší si spoustu aktivit, mezi kterými nechybí střelba z luku, lanové překážky nebo zálesácké dovednosti. Také se s dětmi vydáme na výlet po krásách Vysočiny, zazpíváme si písničky u velkého táborového ohně, a zahrajeme si spoustu divadelních scének.

Odeslání přihlášek neodkládejte, počet účastníků je omezený.Další informace můžete získat v sekci KONTAKT
Podrobnosti domluvíme na schůzkách rodičů nebo individuálně.

Přihlášku si můžete vytisknout z našeho PDF souboru nebo ji vyplnit ONLINE. Podepsanou přihlášku je poté třeba doručit do klubovny (úterý nebo středa mezi 16 a 18 hodinou).