Tábor 2017


1. - 22. 7. 2017 pro děti od 8 do 11 let
Turistický oddíl TOM Pěšinky a Ostříži pořádá své stanové tábory v pěkném údolí na Vysočině mezi Přibyslaví a Žďárem nad Sázavou na úpatí CHKO Žďárské vrchy.
 
Naše tábořiště patří Asociaci turistických oddílů mládeže, certifikovaní vedoucí i zkušení rádci pracují všichni dobrovolně, a to zaručuje velmi přijatelný poplatek pro rodiče dětí.

Cena 3000, – Kč zahrnuje dopravu na tábor a zpět (vlakem z Hradce Králové), celodenní stravování, pitný režim, výchovný a motivační program, výlety do okolí, úrazové pojištění, výtvarný a sportovní materiál. Dále dobrovolnou motivační akci v okolí České Třebové (6. – 8. 5. 2017)


        Děti čekají dny plné zábavy, her a dobrodružství. Poznají nové kamarády, vyzkouší si spoustu aktivit, mezi kterými nechybí střelba z luku, lanové překážky nebo zálesácké dovednosti. Také se s dětmi vydáme na výlet po krásách Vysočiny, zazpíváme si písničky u velkého táborového ohně, a zahrajeme si spoustu divadelních scének
.


Odeslání přihlášek neodkládejte, počet účastníků je omezený.

Podrobnosti domluvíme na schůzkách rodičů nebo individuálně.
Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat

Přihlášky ve formátu PDF, DOCX nebo ONLINE.


Oddílové děti mají místo rezervované automaticky, přihlášku můžete odevzdat osobně nebo ji vyplnit online. Přednost mají případně děti z Hradce Králové a okolí.