15. - 17. 6. Výstavba tábora

Odjezd vlakem v pátek 15. 6. 2018 - sraz na hlavním nádraží v 15.45 hod., návrat v neděli 17. 6.
v 15.51 od Chlumce.Počítejte s tím, že provoz v páteční dopravní špičce vás hodně zdrží!Vybavení: teplý spacák, karimatka a igelit pod ní (vše zabalené nepromokavě), teplé oblečení a teplé ponožky na spaní, „pracovní oblečení“ (např. tepláková souprava), více náhradních ponožek, pláštěnka, HOLINKY, KPZ, baterka, toaletní potřeby. Miska, lžíce, případně hrneček. Větší děti sekera.

Jídlo na pátek a pečivo k sobotní snídani (zvykem je sladké pečivo, např. záviny, buchty, koláče atd.), buřt na sobotní opékání, velkou láhev s pitím  (čaj nebo šťáva bude k dispozici od soboty). Dětem nedávejte energetické nápoje obsahující kofein apod. Další vybavení dle dohody v klubovně.
NEZAPOMEŇTE REPELENT a případě příznivé předpovědi počasí i krém na opalování (obojí možno do rodiny nebo domluvit se třeba 3 kamarádi…).

Další schůzky: poslední schůzka bude 19.6. a 20. 6. Poslední týden před táborem se již schůzka nekoná. Zapojte děti do označování osobního vybavení na tábor. To, prosím, ať je značené vše včetně holínek, nádobí a drobného prádla (tepláky, mikiny i holčičí kalhotky bývají skoro stejné).

Rodiče, kteří přijedou pomáhat od nás dostanou polévku a svíčkovou.  Pečivo si přivezte podle vlastního uvážení. Pro oddílové děti ho vezmeme hromadně.

GPS tábora: 49.5599319N, 15.7805944E           

Zdroj