Poslední (před)táborové informace 2016

Vážení rodiče, milí táborníci,
v následujícím příspěvku po rozkliknutí budete mít všechny informace ohledně příjezdů, odjezdů, kufrů, poštovnímu spojení, dokumentů apod.


Poloha tábora
49.5599319N, 15.7805944E

Odvoz kufrů
V pátek 1. 7. 16:15 na Velkém náměstí (Karla Tomana 14, Hradec Králové) nebo lépe cca v 16:45 hod. u klubovny. Kdo by v pátek opravdu nemohl, může po dohodě přivézt kufry a ostatní vybavení na Velké náměstí (Karla Tomana 14, Hradec Králové)

Sraz a odjezd na tábor
Sraz na tábor bude v sobotu 2. 7. 2016 v 7:00 (odjezd v 7:30).

Tam předáte děti a následující (velmi důležité):

  1. Zdravotní a očkovací průkaz
  2. Průkaz zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii
  3. Potvrzení o bezinfekčnosti
  4. Léky, které vaše dítě pravidelně užívá
Všechny tyto dokumenty a léky budeme uchovávat tak, aby se dosáhlo zachování těchto věcí, nebyly zneužity a léky byly podávány správně a pravidelně.


Dítě starší 10 let musí mít do vlaku průkaz s fotografií a RČ zároveň (studentská kartička od ČD, Eyca, ISIC apod. - kartičky nelze kombinovat - např. průkaz pojištěnce a kartička na MHD)

Na cestu budou mít děti KROJOVOU KOŠILI (pokud ji mají), v batohu láhev s pitím, jídlo jako na celodenní výpravu (až do večeře včetně) a sladké pečivo k nedělní snídani, PLÁŠTĚNKU, KPZ.

Adresa tábora (poštovní spojení):
Tábor Pěšinek a Ostřížů
Ronov nad Sázavou
Pošta Přibyslav
582 22

Telefonické spojení:
Pište pouze SMS z důvodu špatného signálu na tábořišti. Odpovíme Vám, jakmile to bude možné - obecně platí, že žádná zpráva je dobrá zpráva. Na signál se obě dvě telefonní spojení dostávají denně. V případě, že by došlo k nějakým zdravotním komplikacím, tak Vás samozřejmě budeme ihned informovat.

Václava Hušková (Unčida) - hlavní vedoucí 776 627 336
Václav Holý - 739 448 926

Návrat z tábora 

  • Kufry z tábora přijedou před dětmi v sobotu 23. 7. ke klubovně mezi 13:30 a 14:30, pokud nenastanou nějaké komplikace 
  • Děti se vrátí na nádraží v sobotu 23. 7. v 15:51 vlakem od Chlumce (pokud nenastane možná změna v jízdním řádu)

Odvoz kufrů a dětí, které budou odjíždět dříve, se dohodneme osobně

Poslední schůzka, označení věcí
28. 6. a 29. 6. se schůzky již nekonají. Zapojte děti do označování osobního vybavení na tábor (fixa, barevná šňůrka, nášivka apod.). Hlavně dbejte na věci, jako holinky, spodní prádlo, tepláky, ponožky, nádobí apod. - tyto věci se sobě velmi podobají a na táboře se k nim následně nikdo nehlásí nebo naopak - hlásí se k nim všichni.. Do vybavení prosím počítejte s jedním tmavým oblečením na bojové hry

Vedení neručí za cenné předměty (fotoaparáty, šperky…) a větší obnosy peněz, které dětem dovolíte vzít na tábor! Děti a mládež do 18 let s sebou nebudou mít mobilní telefony ani žádnou jinou elektroniku (přenosná rádia, herní konzole apod.), kromě svítilen.

V případě, že by jste měli jakýkoliv dotaz, ať už ohledně organizačních záležitostí, vybavení apod. Tak se na nás neváhejte obrátit - rádi a ochotně Vám poradíme a odpovíme.

Zdroj