28. 10. - 31. 10. Výprava do Beskyd

 Sraz bude ve středu 28.10. 2015  v 7.10 na hlavním nádraží, z Frenštátu se vrátíme v sobotu 31.10. v 14.31 hod. vlakem od Pardubic. 
                                                       
Potřeby na ubytování v DDM: spacák (stačí lehký) a prostěradlo na postel (požadavek hygieniků), přezůvky (mohou to být čisté botasky pro případ promočení obuvi na ven), hygienické potřeby misku, lžíci a hrneček na pití.

Jídlo: stravovat se bude každé dítě z vlastních zásob do večera. Kdo si přeje teplou večeři, přinese si nějaké instantní jídlo a my mu ho zalijeme vařící vodou. Dál si každé dítě přinese nějaké sladké pečivo ke čtvrteční snídani, pokud si bude přát, přinese si instantní nápoj - po celý pobyt budeme připravovat teplý čaj pro všechny děti. Dále každý účastník přinese cca 15 dkg sýra, 15 dkg salámu  a jedno natvrdo uvařené vejce a potraviny, které mu přidělíme na schůzce.

Další: psací potřeby a papír nebo notýsek, KPZ (kdo už ji má), náhradní ponožky a tepláky nebo šusťáky, pláštěnku, čepici, lehkou šálu a rukavice (jedeme vlastně do hor), 3 hadrové míčky, svíčku a kdo najde i funkční baterku.

Pohled na Radhošť z Trojanovic
Děti nad 10 let bez průkazky s fotografií a datem narození budou hradit náhradu případné pokuty (hlaste pro jistotu hned po příchodu na nádraží, abychom podle toho zakoupili jízdenky).